O Lile Exclusive Jewelry&Art

O Lile Exclusive jewelry&art

złote kolczyki z brylantem LileMisja

Naszą misją jest pomagać Tobie wyrażać swoją niepowtarzalność oraz piękno. 

pierścionek z diamentami Lile

Główne wartości

Lile – to marka, która ma za zadanie rozpieszczać Cię najwyższą jakością i unikalną estetyką biżuterii z całego świata. Współpracujemy z projektantami jubilerskimi, z którymi łączy nas miłość do tworzenia ekskluzywnej biżuterii oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. W Lile znajdziesz: złoto najwyższej próby 750, srebro 925, diamenty, perły, kamienie szlachetne i naturalne. 

 

Dodatkowo, nasz butik jubilerski, który został zlokalizowany przy ul. Mokotowska 49 w Warszawie, jest jednocześnie minigalerią sztuki! Bo uważamy, że biżuteria i sztuka to połączenie idealne. W końcu im więcej pięknych i wyjątkowych przedmiotów Cię otacza, tym lepiej, prawda?

Lile Exclusive to miejsce, w którym zanurzasz się w olśniewającym blasku najwyższej jakościowo biżuterii, a dodatkowo czujesz całą sobą artystyczną atmosferę, tworzoną przez unikatowe dzieła wielkoformatowe, których autorką jest wyjątkowa artystka – Ewa De Luca.

Co ważne, wszystkie obrazy są przygotowane specjalnie dla nas, więc nie zobaczysz ich nigdzie indziej. Oczywiście możesz je nabyć i cieszyć się pewnością, że nikt nie ma takiego samego. Możesz również złożyć indywidualne zamówienie. To dlatego, że chcemy zapewniać Ci przestrzeń, która jest równie wyjątkowa, jak Ty sama. 

wizytę w naszym butiku Lile
wizytę w naszym butiku Lile
butik Lile Jewelry
Pomysłodawca

Witaj, z tej strony Alina założycielka marki Lile Exclusive. Jestem pasjonatką sztuki nowoczesnej, artystycznych wyrobów jubilerskich i designu wnętrz. Za swoją osobistą misję uważam – darować piękno i inspirować innych. Dlatego w Lile znajdziesz unikatową biżuterię i niepowtarzalne dzieła sztuki. Zdecydowałam się współpracować z innymi światowymi projektantami, ponieważ wychodzę z założenia, że razem można osiągnąć znacznie więcej niż samemu.


W życiu prywatnym cenię sobie jakość we wszystkim, dlatego zdecydowałam, że będę dzielić się z Tobą najlepszym albo nie robić tego wcale.

 

Serdecznie zapraszam Cię do odwiedzenia Lile Exclusive. Wypijesz aromatyczną kawę lub słodkie prosecco i odpoczniesz od codziennych spraw pośród inspirujących dzieł oraz lśniącej biżuterii. 


Do zobaczenia. Podoba Ci się Lile?
Sprawdź co wyjątkowego przygotowaliśmy dla Ciebie.

Przewiń do góry